Ploeger Oxbo Group jest wiodącym producentem specjalistycznego sprzętu do zbiorów. Są to m.in. kombajny do zbioru owoców jagodowych takich jak: maliny, jeżyny, wiśnie, borówki itp. Poprzez różne firmy i marki, Ploeger Oxbo Group zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości, innowacyjnych produktów i najwyższej jakości obsługi klienta, aby sprostać różnorodnym potrzebom klientów rolnych na całym świecie. Ponadto firmy Ploeger Oxbo dostarczają swoim klientom specjalistyczny sprzęt precyzyjny i aplikacyjny.

 

Oxbo projektuje, produkuje i dystrybuuje innowacyjny sprzęt do zbioru i powiązane produkty. Celem jest dostarczanie innowacyjnych i niezawodnych rozwiązań dla agrobiznesu na całym świecie. Lider na rynku niszowych maszyn rolniczych. Oxbo to wystarczająco duża firma, aby napędzać innowacje i na tyle mała, aby budować relacje.

 

Od momentu założenia w 1959 roku, Ploeger włożył całą swoją energię w rozwój i produkcję samobieżnych maszyn żniwnych. Specjalizuje się w produkcji sprzętu, który całościowo odpowiada potrzebom klienta. Ich maszyny są znane z doskonałego wykończenia i najwyższej wydajności.

 

Firma „Agrowiec” reprezentuje firmę Ploeger, Oxbo oraz PMC Harvesters. Zajmuje się zaopatrzeniem Przetwórni Warzyw oraz producentów rolnych w nowoczesną technikę rolniczą. Oferuje usługi w zakresie pomiaru oraz ustawiania geometrii w maszynach rolniczych, wynajmu urządzeń do prac rolnych oraz szkoleń z obsługi maszyn.